Polfill | profesjonalne produkty do renowacji karoserii

AKRYLOWY LAKIER BEZBARWNY SUPERIOR
EVOLUTION
2K HS 2:1

Pobierz kartę techniczną lakieru     

Pobierz kartę techniczną utwardzacza     

Charakterystyka:

Zupełnie nowa odsłona znanego i cenionego akrylowego  lakieru bezbarwnego Polfill Superior HS 2:1 o wysokiej ilości części stałych, to znacznie  więcej niż spełnienie oczekiwań profesjonalistów z branży lakierniczej co do jakości oraz uniwersalności nowoczesnego lakieru bezbarwnego.

 

Bezkompromisowe parametry użytkowe takie jak wysoki połysk powłoki, odporność na zarysowania, zmienne warunki atmosferyczne oraz promieniowanie UV, a także jej trwałość, w połączeniu ze stabilną i łatwą aplikacją sprawiają, że praca z lakierem Polfill Superior Evolution za każdym razem jest wydajna, i pod każdym względem satysfakcjonująca. Uzupełnieniem pozytywów jest także łatwość polerowania.

 

Lakier umożliwia swobodną aplikację bez udziału dodatku rozcieńczalnika akrylowego lub aplikację z jego z udziałem w ilości do 15% objętości gotowej mieszanki. Jest dostępny z utwardzaczem Normal lub Fast. Sugerowana liczba warstw 1.5-2.

 

Opakowania lakieru oraz utwardzaczy (z wyjątkiem poj. 0.25l.) wyposażone są w  wysokiej jakości korek z zabezpieczeniem Alu-foliowym, który ogranicza parowanie substancji lotnych i tym samym przyczynia się do utrzymania prawidłowych parametrów produktu przez długi okres czasu.

OPAKOWANIE JEDNOSTKOWE                        OPAKOWANIE ZBIORCZE (szt.)                     NUMER PRODUKTU