Polfill | profesjonalne produkty do renowacji karoserii

AKRYLOWY LAKIER BEZBARWNY PERFECT EVOLUTION
2K HS 2:1

Pobierz kartę techniczną lakieru     

Pobierz kartę techniczną utwardzacza      

Charakterystyka:

                 Wysokiej jakości akrylowy lakier bezbarwny klasy HS 2:1 przeznaczony dla wymagających użytkowników, którzy cenią sobie zarówno łatwość stosowania jak i perfekcyjny wygląd uzyskanej powłoki. Lakier Perfect Evolution charakteryzuje się głębokim, szklistym  połyskiem, odpornością na zmienne warunki atmosferyczne, w tym promieniowanie UV, oraz trwałością warstwy na najwyższym poziomie. Aplikowanie lakieru jest niezwykle intuicyjne, przewidywalne oraz  z poczuciem pełnej kontroli w całym zakresie stosowanych temperatur. Duża zaletą jest również łatwość polerowania.

 

Lakier umożliwia swobodną aplikację bez udziału dodatku rozcieńczalnika akrylowego lub aplikację z jego z udziałem w ilości do 10% objętości gotowej mieszanki. Jest dostępny z utwardzaczem Normal lub Fast. Sugerowana liczba warstw 1.5-2.

 

Opakowania lakieru oraz utwardzaczy (z wyjątkiem poj. 0.25l.) wyposażone są w wysokiej jakości korek z zabezpieczeniem Alu-foliowym, który ogranicza parowanie substancji lotnych i tym samym przyczynia się do utrzymania prawidłowych parametrów produktu przez długi okres czasu. 

OPAKOWANIE JEDNOSTKOWE                        OPAKOWANIE ZBIORCZE (szt.)                     NUMER PRODUKTU