Polfill | profesjonalne produkty do renowacji karoserii

Szpachlówka poliestrowa 3w1

SZPACHLÓWKA POLIESTROWA 3W1 1800 g

Dostępna w kolorze       

Pobierz kartę techniczną       

Szpachlówka poliestrowa 3w1 posiada cechy i właściwości klasycznych szpachlówek z włóknem szklanym, wypełniających oraz wykańczających, które z powodzeniem udało się zamknąć w jednym produkcie typu „one step”. Jest zatem odpowiednio elastyczna, doskonale przyczepna do różnego rodzaju podłoży, wytrzymała mechanicznie, a także posiada dużą zdolność wypełnienia ubytków umożliwiając przy tym bardzo precyzyjny szlif końcowy.

Niezaprzeczalną zaletą tej szpachlówki jest jej łatwa obróbka mająca korzystnie przełożenie na niewielką ilość zużytych materiałów ściernych, czasu oraz energii. Szpachlówka Polfill 3 w 1 to unikalny produkt o szerokim spektrum zastosowań, który doskonale sprawdzi się w wielu sytuacjach podczas codziennej pracy. Dostępna jest w pojemnościach: 200g, 500g, 1kg, 1,8kg oraz 6kg.

Dlaczego warto zdecydować się na szpachlówkę 3w1?

Szpachlówka poliestrowa 3w1 zawiera włókno szklane o specjalnie opracowanej długości, co pozwala na rezygnację w czasie wykonywanych napraw ze szpachlówki z włóknem szklanym oraz szpachlówki wykańczającej. Dzięki odpowiedniej konsystencji i schemacie zasychania jest łatwa i wygodna w obróbce.

Szpachlówka poliestrowa 3w1 – jak stosować?

Szpachlówkę stosować można na stal i stal ocynkowaną, aluminium, laminaty i farby podkładowe oraz wieloletnie warstwy lakiernicze. Nie należy nakładać jej na powłoki, które mogą wejść w reakcję ze szpachlówką – w szczególności na preparaty akrylowe lub nitrocelulozowe. Po prawidłowym nałożeniu produktu zgodnie z załączonymi instrukcjami producenta można położyć na nią inne szpachlówki poliestrowe natryskowe lub podkłady akrylowe, reaktywne oraz epoksydowe. Żeby zmyć preparat z zabrudzonych elementów lub sprzętu należy zastosować rozpuszczalnik Nitro Polfill.

Zachęcamy do zapoznania się z wyjątkowo szerokim asortymentem marki Polfill w zakresie szpachlówek 3w1, w tym produktów wielofunkcyjnych oraz wszystkich innych, które doskonale z nimi współpracują.