Polfill | profesjonalne produkty do renowacji karoserii

rozcieńczalnik do wyrobów akrylowych

ROZCIEŃCZALNIK DO WYROBÓW AKRYLOWYCH 1L

 

 

 

Pobierz kartę techniczną       

Wysokiej jakości rozcieńczalnik stanowi mieszaninę rozpuszczalników organicznych. Przeznaczony jest do rozcieńczania produktów akrylowych np. podkładów i lakierów bezbarwnych, w celu uzyskania ściśle określonych parametrów natryskowych wyrobów. Informacje o tym, ile rozpuszczalnika należy dodać do konkretnego preparatu, zawsze znajdują się na opakowaniu konkretnego podkładu, który chcemy zastosować.

Jakie są rozcieńczalniki marki Polfill?

Rozcieńczalniki do wyrobów akrylowych pozwalają na bardzo szybkie i proste przygotowanie produktów do nakładania. Umożliwiają uzyskanie odpowiedniej konsystencji, która gwarantuje sprawne, wygodne i wydajne malowanie. Są przeznaczone do podkładów i lakierów akrylowych, gwarantując im odpowiedni czas schnięcia lub odparowywania.

Rozcieńczalniki marki Polfill najlepiej stosować wraz z lakierami lub podkładami tej samej firmy, ponieważ w przypadku łączenia rozcieńczalników różnych producentów może dojść do zmatowienia lakieru lub uszkodzenia powłok lakierniczych. W razie potrzeby rozcieńczalnik pozwoli również na późniejsze domycie zabrudzeń powstałych podczas pracy.

Zachęcamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą rozcieńczalników do produktów akrylowych, które sprawdzą się w wielu zastosowaniach – nie tylko w warsztatach lakierniczych, ale również na budowach lub w zakładach przemysłowych.

OPAKOWANIE JEDNOSTKOWE                        OPAKOWANIE ZBIORCZE (szt.)                     NUMER PRODUKTU