Polfill | profesjonalne produkty do renowacji karoserii

Zestaw naprawczy do karoserii

Pobierz kartę techniczną       

Zestaw naprawczy karoserii składa się z żywicy poliestrowej, utwardzacza i maty z włókien szklanych. Pojemność opakowań oraz ilość maty szklanej została dobrana w optymalny sposób tak, aby umożliwić szybkie połączenie komponentów i podjęcie działań naprawczych. Żywicy można używać na metalu, stali, aluminium, laminatach, tworzywach sztucznych, drewnie i starych powłokach lakierniczych.

Dlaczego warto mieć zestaw naprawczy zawsze pod ręką?

Zestawy naprawcze do karoserii to sposób na gładką i równą powierzchnię blacharską w samochodzie dosłownie w każdej chwili. Świetnie sprawdzają się zarówno w zastosowaniach prywatnych u majsterkowiczów, w przydomowych warsztatach, jak również w profesjonalnych firmach zajmujących się naprawami blacharskimi.

Mata szklana, która dostępna jest w zestawie, posiada różnej długości włókna, które zostały specjalnie opracowane dla uzyskania wysokiej jakości produktu. Dzięki niej w połączeniu z żywicą i utwardzaczem można pozbyć się zarówno małych, jak i dużych wgnieceń. Zastosowane włókno szklane gwarantuje bardzo dobre parametry związane z tarciem, wytrzymałością i odpornością na korozję czy substancje chemiczne.

Zachęcamy do zakupu najlepszych zestawów naprawczych do karoserii, które pozwolą poprawić i wygładzić nierówności na wszystkich elementach blacharskich.

OPAKOWANIE JEDNOSTKOWE                        OPAKOWANIE ZBIORCZE (szt.)                     NUMER PRODUKTU