Polfill | profesjonalne produkty do renowacji karoserii

Masa uszczelniająca na pędzel

MASA NA PĘDZEL USZCZELNIAJĄCA 1 KG

 

Pobierz kartę techniczną       

Kauczukowa masa uszczelniająca nakładana za pomocą pędzla i stosowana w renowacyjnych pracach blacharsko-lakierniczych służy do zabezpieczenia miejsc łączenia elementów karoserii samochodowej. Jest wyjątkowo pomocna podczas wymiany progów, błotników czy reperaturek. Umożliwia wykonanie elastycznej warstwy chroniącej przed uszkodzeniami mechanicznymi powstałymi od uderzeń kamieni lub żwiru oraz szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych.

Wykazuje się bardzo dobrą przyczepnością do podłoża oraz odpornością na wibracje. Wyschnięta masa może być pokrywana dowolnym systemem nawierzchniowym.W związku z tym, że nie przepuszcza brudu, ani wody wykazuje również działanie antykorozyjne. Skutecznie chroni części samochodowe przed negatywnym wpływem czynników niszczących.

Zastosowanie masy uszczelniającej na pędzel

Masa uszczelniająca na pędzel świetnie sprawdza się nie tylko jako środek zabezpieczający podczas wymiany niektórych elementów samochodowych. Może służyć również do uszczelniania spawów i reflektorów, łączenia ze sobą elementów z tworzyw sztucznych czy metali. W przypadku powstania zabrudzenia w miejscu, w którym masa nie miała zostać zastosowana, można zmyć ją odpowiednim środkiem czyszczącym. Ponieważ nakłada się ją za pomocą pędzla, a nie pistoletu natryskowego, możliwe jest nałożenie masy dokładnie w miejscach, w których konieczne jest jej wykorzystanie. Dzięki wygodnej konsystencji i łatwości nakładania nawet osoba bez doświadczenia poradzi sobie z jej odpowiednią aplikacją.


Zachęcamy do zapoznania się z ofertą marki w zakresie mas uszczelniających oraz innych preparatów służących zabezpieczaniu powierzchni w czasie prac blacharsko-lakierniczych.


OPAKOWANIE JEDNOSTKOWE                        OPAKOWANIE ZBIORCZE (szt.)                     NUMER PRODUKTU