Polfill | profesjonalne produkty do renowacji karoserii

zmywacz antysilikonowy

zmywacz antysilikonowy automotive

Pobierz kartę techniczną       

 

Dostępny w asortymencie marki Polfill zmywacz antysilikonowy to wydajny środek o dużej sile działania przeznaczony do mycia i skutecznego odtłuszczania powierzchni. Dostępny jest w opakowaniach o pojemnościach 1L lub 5L. Świetnie sprawdza się do usuwania zanieczyszczeń takich jak silikony, tłuszcze, oleje, woski, asfalty itp. Umożliwia również skuteczne oczyszczanie i odtłuszczanie powierzchni przed przystąpieniem do napraw lakierniczych z wykorzystaniem przykładowo mas uszczelniających lub szpachlówek. Po wykonanych pracach doskonale poradzi sobie z usunięciem resztek produktów z miejsc, które zostały zabrudzone lub ze sprzętu służącego do ich aplikacji.

Do czego wykorzystuje się zmywacz i jak go stosować?

Ze względu na swoje właściwości zmywacz antysilikonowy bardzo dobrze nadaje się również do usuwania pozostałości po naklejkach, foliach i taśmach samoprzylepnych. Zmywacz można wykorzystywać również jako preparat do czyszczenia metalowych części silników, elementów skrzyń biegów, narzędzi oraz podobnych. Środek może być stosowany na materiałach takich jak tworzywa sztuczne, metale, różne rodzaje stali czy podkładów. Jego wykorzystanie przed podjęciem działań naprawczych minimalizuje ryzyko powstawania wad na lakierze.

Zachęcamy do zapoznania się z produktem marki Polfill, który doskonale zmywa każdego rodzaju środki stosowane podczas napraw blacharskich i lakierniczych.

Charakterystyka zmywacza antysilikonowego Automotive

Zmywacz antysilikonowy Automotive to wydajny i skuteczny środek używany do czyszczenia, odtłuszczania i usuwania związków silikonowych na powierzchniach przeznaczonych do lakierowania. Doskonale usuwa nawet uporczywe zabrudzenia. Skład Zmywacza Polfill Automotive został tak dobrany aby doskonale sprawdzał się każdej lakierni. Posiada optymalny czas odparowania i w większości przypadków jest bezpieczny dla podkładów oraz innych powłok 1K. Stosowanie zmywacza podczas prac lakierniczych pomaga w zapewnieniu odpowiedniej przyczepności do podłoża oraz skutecznie ogranicza ryzyko powstawania wad powłok lakierniczych w postaci tzw. oczek silikonowych i kraterów. W przypadku ciężkich do usunięcia  zabrudzeń zaleca się stosować Zmywacz Antysilikonowy  PRO marki Polfill.