Polfill | profesjonalne produkty do renowacji karoserii

Zmywacz antysilikonowy PRO

zmywacz antysilikon pro polfill

Pobierz kartę techniczną       

Dostępny w asortymencie marki Polfill zmywacz antysilikonowy to wydajny środek o dużej sile działania przeznaczony do mycia i skutecznego odtłuszczaniapowierzchni. Dostępny jest w opakowaniach o pojemnościach 1L lub 5L. Świetnie sprawdza się do usuwania zanieczyszczeń takich jak silikony, tłuszcze, oleje, woski, asfalty itp. Umożliwia również skuteczne oczyszczanie i odtłuszczanie powierzchni przed przystąpieniem do napraw lakierniczych z wykorzystaniem przykładowo mas uszczelniających lub szpachlówek. Po wykonanych pracach doskonale poradzi sobie z usunięciem resztek produktów z miejsc, które zostały zabrudzone lub ze sprzętu służącego do ich aplikacji.

Do czego wykorzystuje się zmywacz i jak go stosować?

Ze względu na swoje właściwości zmywacz antysilikonowy bardzo dobrze nadaje się również do usuwania pozostałości po naklejkach, foliach i taśmach samoprzylepnych. Zmywacz można wykorzystywać również jako preparat do czyszczenia metalowych części silników, elementów skrzyń biegów, narzędzi oraz podobnych. Środek może być stosowany na materiałach takich jak tworzywa sztuczne, metale, różne rodzaje stali czy podkładów. Jego wykorzystanie przed podjęciem działań naprawczych minimalizuje ryzyko powstawania wad na lakierze.

Zachęcamy do zapoznania się z produktem marki Polfill, który doskonale zmywa każdego rodzaju środki stosowane podczas napraw blacharskich i lakierniczych.

OPAKOWANIE JEDNOSTKOWE                        OPAKOWANIE ZBIORCZE (szt.)                     NUMER PRODUKTU