Polfill | profesjonalne produkty do renowacji karoserii

Szpachlówka uniwersalna

wizualizacja produktu SZPACHLÓWKA UNIWERSALNA

Dostępna w kolorze       

Pobierz kartę techniczną       

Szpachlówka uniwersalna to szczególny rodzaj szpachlówki poliestrowej, który łączy w sobie zalety kilku różnych produktów o odmiennych przeznaczeniach. Można stosować ją na wielu materiałach i wciąż cieszyć się wyjątkowo dobrą elastycznością oraz przyczepnością do podłoża. Sprawdzi się zarówno do wypełnienia dużych nierówności jak i małych ubytków. Jest łatwa do nakładania i bezproblemowa w obróbce. Umożliwia uzyskanie gładkiej i pozbawionej porów powierzchni. Dla jak największej wygody wszystkich Klientów jest dostępna w kilku różnych pojemnościach – 200g, 500g, 1kg, 1,8kg oraz 6kg.

Jak stosować szpachlówkę uniwersalną?

Szpachlówek uniwersalnych, podobnie jak innych szpachlówek poliestrowych, nie należy nakładać na powłoki reaktywne oraz nitrocelulozowe. Dobrze łączą się jednak:

  • ze stalą oraz stalą ocynkowaną,
  • z aluminium,
  • ze starymi powłokami lakierniczymi,
  • z laminatami,
  • z drewnem oraz płytami meblowymi.

Sprawia to, że zastosowanie znajdują nie tylko w warsztatach blacharsko-lakierniczych, ale również w przemyśle meblowym, motoryzacyjnym czy elektromaszynowym.

Do czyszczenia sprzętu oraz elementów, które nie miały zostać pokryte szpachlówką można wykorzystać rozpuszczalnik Nitro Polfill, który, chociaż jest nieco mocniejszy, niż inne rodzaje rozpuszczalników, zastosowany w odpowiednim czasie od nałożenia doskonale poradzi sobie z usunięciem szpachlówki.

Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem marki Polfill, który z pewnością zadowoli zarówno osoby dokonujące napraw we własnym zakresie, jak i profesjonalnych blacharzy oraz lakierników.

OPAKOWANIE JEDNOSTKOWE                        OPAKOWANIE ZBIORCZE (szt.)                     NUMER PRODUKTU