Polfill | profesjonalne produkty do renowacji karoserii

Masa natryskowa
AUTO BODYGUARD 2w1

AUTOBODYGUARD 1KG

Dostępna w kolorze    

Pobierz kartę techniczną       

Masa natryskowa 2w1 Auto Bodyguard jest kauczukowym środkiem, który doskonale sprawdza się podczas odświeżania, renowacji i naprawiania uszkodzonych elementów blacharskich rozmaitych pojazdów. Preparat może zostać użyty jako strukturalny środek ochrony elementów karoserii przed korozją lub pełnić funkcję masy uszczelniająco-wygłuszającej, która doskonale izoluje akustycznie oraz redukuje drgania powierzchni. Środek Auto Bodyguard na nakładanej powierzchni tworzy elastyczną powłokę, zapobiegającą łuszczeniu się lakieru w przyszłości. Powłoka jest odporna na uszkodzenia mechaniczne oraz skutecznie chroni przed szkodliwym działaniem warunków atmosferycznych.

Dlaczego warto wybierać masy 2w1?

Masa natryskowa 2w1 jest wielofunkcyjnym produktem, który może zastąpić co najmniej kilka innych służących ochronie, uszczelnianiu i zapobieganiu drganiom. Dzięki temu, że pełni tak wiele funkcji, oszczędza zarówno czas, jak i środki, które mogłyby być przeznaczone na nakładanie kilku warstw różnych preparatów.

Może być stosowana nie tylko na karoserię, ale również zderzaki, progi czy spojlery. Ponieważ masy natryskowe są przeznaczone do używania za pomocą pistoletu do baranków typu UBS z regulacją ciśnienia, są dużo bardziej wydajne, niż te do nakładania ręcznego. Można stworzyć z ich pomocą perfekcyjną powłokę bardzo wysokiej jakości.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą marki dotyczącą produktów zabezpieczających karoserię i inne powierzchnie, które wymagają szczególnej ochrony.

OPAKOWANIE JEDNOSTKOWE                        OPAKOWANIE ZBIORCZE (szt.)                     NUMER PRODUKTU