Polfill | profesjonalne produkty do renowacji karoserii

POLFILL PODJĄŁ WYZWANIE #GASZYNCHALLENGE

#GaszynChallenge to popularna już dziś inicjatywa zapoczątkowana przez strażaka z Ochotniczej Straży Pożarnej w Gaszynie. Obecnie ma ona na celu zachęcenie szerszej społeczności do włączania się w zbiórki charytatywne dla najbardziej potrzebujących.  „Wyzwanie” przekazywane do kolejnych osób i instytucji, dotarło również do Polfilla, który bez wahania przystąpił do akcji!

Wszystko zaczęło się od półtorarocznego chłopca – Wojtusia, cierpiącego na rdzeniowy zanik mięśni (SMA) i zbiórki środków finansowych na jego leczenie, która początkowo nie dawała wielkich efektów. By jakoś zwrócić uwagę darczyńców na apel rodziców chłopca, Marcin Topór – strażak z Ochotniczej Straży Pożarnej w Gaszynie wpadł na pomysł połączenia „rywalizacji” sportowej z przekazywaniem symbolicznych kwot na potrzeby chorego dziecka. Pomysł tak bardzo się spodobał, że przerodził się w regularną akcję, do której z chęcią przystępowały kolejne firmy, instytucje i osoby prywatne. Do symbolicznych 10-ciu pompek dla ułatwienia dodano 10 przysiadów, by jeszcze większe grono osób mogło nagrywać swoje możliwości sportowe, a wpłaty na cel charytatywny przeznaczane są już nie tylko dla małego Wojtusia, ale wspierają również wiele innych osób będących w potrzebie.

Wyzwanie „krążyło” po Polsce już od paru tygodni, aż w końcu dotarło do firmy Lerg SA, która następnie nominowała Polfill. Oczywiście przystąpiliśmy do akcji bez wahania!
Pogoda sprzyjała więc „pompowanie” odbyło się na placu przed wjazdem do świeżo oddanego do użytkowania magazynu Wydziału Szpachli i Lakierów. Uczestnikom gratulujemy kondycji!

Wyzwanie zaliczone pozytywnie, a co najważniejsze, firma Lerg przekazała środki finansowe na leczenie i rehabilitację małego Krystiana z podkarpacia, który zmaga się z guzem pnia mózgu. Cel osiągnięty!

Polfill – facebook

Polfill #GaszynChallenge