Polfill | profesjonalne produkty do renowacji karoserii

Lerg przygotował Szlachetną Paczkę

W dniach 09-11 grudnia br. odbył się tzw. „Weekend Cudów”  – coroczny finał Szlachetnej Paczki, czyli czas spotkań, przekazywania przygotowanych paczek wybranym rodzinom i dzielenia się radością.

Pomoc w ramach akcji Szlachetna Paczka organizowana jest w naszym zakładzie od 2011r. W tym  roku zebrane dary trafiły do pięcioosobowej rodziny – 39-letniego Pana Piotra, 34-letniej Pani Anny, ich synów -13-letniego Gustawa i 11-letniego Tomasza oraz narodzonej już w trakcie trwania zbiórki córeczki.

Szlachetna Paczka ma w naszej firmie swoją długą tradycję i wiąże się z wielkim zaangażowaniem załogi. Serdecznie dziękuję Pracownikom, którzy pomimo różnych napotykanych przeciwności nie pozostają obojętni na los drugiego człowieka. W ubiegłych latach dołączył do nas także KS Chemik Pustków. Pomagając mądrze razem ze Szlachetną Paczką wspólnymi siłami zmieniamy historie tych, którzy żyją w ubóstwie i niezawinionej biedzie. – podsumowuje Pani Agnieszka Kozubek-Bespalenko, V-ce Prezes Zarządu Lerg S.A.

Kolejny raz udało nam się przygotować wspaniałą paczkę, w skład której wchodziła m.in. żywność trwała, środki czystości, materiały szkolne i produkty niemowlęce. Pracownicy podarowali także piękny zestaw garnków, telewizor, obuwie oraz kurtki dla chłopców. Zakupiliśmy dodatkowo odkurzacz i żelazko, a także rower, który był wielkim marzeniem dzieci.

Dziękujemy!