Polfill | profesjonalne produkty do renowacji karoserii

Polfill wspiera drużynę Łukasz Zoll Racing w rajdzie Dakar Classic

Zoll Dakar Classic

Łukasz Zoll, niezwykle utalentowany kierowca rajdowy, którego drużynę od wielu lat mamy przyjemność wspierać, bierze udział w rajdzie Dakar Classic 2024. W tegorocznej edycji startuje 69 samochodów i 17 ciężarówek, w tym trzy polskie załogi.

Dakar Classic to rywalizacja pojazdów historycznych. Liczy się tutaj bardzo precyzyjna nawigacja. Nie wygrywa się najkrótszym czasem, w którym udało się przejechać dany odcinek, lecz liczy się czas najbliższy temu, który organizator ustalił jako referencyjny dla danego odcinka i grupy pojazdów. Zawodnicy cały czas muszą pilnować przebiegu trasy oraz biorą udział  w dodatkowych zadaniach m.in. w próbach nawigacyjnych oraz próbach wydm.

Reprezentantom zespołu P-Rally startującym w Porsche 924 w barwach Diverse Extreme Team (w jednym aucie Łukasz i Michał Zoll, a w drugim Tomasz Staniszewski i Stanisław Postawka) życzymy wytrwałości, jak najlepszych warunków na trasie, doskonałych wyników,  a przede wszystkim, aby z Al Uli w Arabi Saudyjskiej wrócili cali i zdrowi oraz z niesamowitymi, sportowymi wspomnieniami!